Main menu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kalite güvence.net kalite güvence birimi faaliyetlerini online olarak gerçekleştiren yeni nesilin tercihi Türkiye' nin ilk ve öncü kalite güvence sitesidir.

Sitemiz, kalite güvence departmanlarının ürün gerçekleştirme faaliyetlerinin kontrolü dışındaki tüm görev ve sorumluluklarınıza destek olmak üzere faaliyetine başlamıştır. Bu anlamda aşağıdaki kalite güvence birimi görev ve sorumluluklarında sitemizden destek alabilirsiniz.

 

1. Ulusal gıda kodeksi mevzuatı ve uluslararası standartları takip ederek revizyonlar hakkında size bilgi veriyoruz ve ürünlerin ve uygulanan üretim ve kalite kontrol metotlarının yasal ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamanızı ve gerektiğinde güncellemenizi sağlıyoruz.

2. Ulusal ve uluslararası gıda ve kalite haberlerini size iletiyoruz böylece ürünler ile ilgili sektörel gelişmelerin takip etmeniz sağlıyoruz.

3. Sitemizdeki eğitim sunuları ve eğitim videoları ile personelinize hijyen, gmp, gıda güvenliği, kalite yönetim sistemi ve diğer firma standartları konularında işbaşı eğitimi vermenizde kaynak sağlayarak size destek oluyoruz.

4. Gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemi kapsamındaki dokümantasyonumuz sayesinde en yüksek standartlardaki belgelendirme denetimlerinde firmanızın daha başarılı olmasına katkı sağlıyoruz. Ayrıca sertifikasyon standartları güncellendiğinde sitedeki dokümantasyonu güncelliyor ve size güncellenen dokümanları mail ile iletiyoruz ve sisteminizin standartlara uygun ve güncel olmasını sağlıyoruz. Böylece dokümantasyon yükünü üzerinizden alıyoruz ve bu zamanınızı diğer işlerinizde kullanmanızı sağlıyoruz.

5. Sitemizdeki uluslararası çeviriler ve makaleler ile gereken kaynak doküman ve bilgi ihtiyacını sağlıyoruz.

 

Sitemizin amacı en düşük maliyetli danışmanlık sistemi sağlamaktır, böylece gıda sektöründeki kaynakları düşük olan firmaların da yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktır. 

 

Ülkemizde danışmanlık sektörü bazı firma ve kişiler hariç tutulduğunda firmalara yarar sağlamaktan çıkmış ve yararsız bir ticari faaliyet olarak sektörde yerini almıştır. Bu ticari faaliyetin gerçek yararlarını sağlamak adına sitemiz faaliyet gösterecektir.

 

Sitemiz günceldir, rasyoneldir, sorgulanabilirdir, kullanıcı dostudur, alıntı değil özgün bilgi ve dokümanlar içerir.

 

Sitemize üye olmak için lütfen tıklayınız.